Pullot ja purkit 100 ml lasipullo Apotheker Carré, neliömäinen, suuaukko: korkki
Artikkelin numero : 100012050
(1)
100 ml lasipullo Apotheker Carré, neliömäinen, suuaukko: korkki
Onnistuneesti lisätty muistikirjaan
Asetuksesi

Määrä Hinta per kappale Säästöt*
1
2,93 €
20
2,85 €
2%
88
2,76 €
5%
132
2,69 €
8%
264
2,21 €
24%
1.100
2,13 €
27%
2.200
2,06 €
29%
4.320
1,77 €
39%
Ei valintaa
Yksikköhinta: 2,93 € 2,93 €
Sinun säästösi*: %
Välittömästi saatavilla. Valmiina lähetettäväksi: 1–2 päivässä
Neliö 100 ml kirkasta lasipulloa 'Apo Carree' on ihanteellinen ja yksinoikeudellinen sijainti korkealaatuisille likööreille, öljyille ja olemuksillesi.
| Korkeus | 109,1 mm |
|---|---|
| Leveys | 48,2 mm |
| Materiaali | Kirkas lasi |
| Muoto- perusalue | Neliönmuotoinen |
| Paino | 190 , 193 g |
| Tilavuus | 100 ml |
| Tilavuus – reunaan asti | 110 ml |
| Tulostettava | Kyllä |
| Valmistusmaa | EU |
| Väri | Kirkas |
| Suuttimen koko | ⌀ 16 mm |
| Valmistaja | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Kirjaudu sisään
1 arvostelu
26. helmikuuta 2026 12.20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
Neliö 100 ml kirkasta lasipulloa 'Apo Carree' on ihanteellinen ja yksinoikeudellinen sijainti korkealaatuisille likööreille, öljyille ja olemuksillesi.
| Korkeus | 109,1 mm |
|---|---|
| Leveys | 48,2 mm |
| Materiaali | Kirkas lasi |
| Muoto- perusalue | Neliönmuotoinen |
| Paino | 190 , 193 g |
| Tilavuus | 100 ml |
| Tilavuus – reunaan asti | 110 ml |
| Tulostettava | Kyllä |
| Valmistusmaa | EU |
| Väri | Kirkas |
| Suuttimen koko | ⌀ 16 mm |
| Valmistaja | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Kirjaudu sisään
1 arvostelu
26. helmikuuta 2026 12.20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
*Alennusprosentti tarkoittaa säästöä yksikköhintaan verrattuna.
Tärkeää: Jos kannet ovat valittavissa, ne on valittava erikseen. Varmista, että ne on lisätty ostoskoriin.
























