Pullot ja purkit 250 ml kastikepullo, lasia, suuaukko: Twist-Off (TO 38)
Artikkelin numero : 100018630
250 ml kastikepullo, lasia, suuaukko: Twist-Off (TO 38)
Onnistuneesti lisätty muistikirjaan
Asetuksesi

Määrä Hinta per kappale Säästöt*
1
1,08 €
28
1,06 €
1%
56
1,01 €
6%
112
1,00 €
7%
224
0,81 €
25%
756
0,78 €
27%
1.680
0,76 €
29%
3.330
0,65 €
39%
Ei valintaa
250 ml herkkupulloa on ominaista suuri aukko. Tämä tyylikäs pullo on muun muassa sopiva kastikkeille, ketsupille, mehuille, siirappille.
| Halkaisija - ulkopuolella | 56,7 mm |
|---|---|
| Korkeus | 170,8 mm |
| Materiaali | Kirkas lasi |
| Muoto- perusalue | Pyöreä |
| Paino | 182 , 187 g |
| Tilavuus | 250 ml |
| Tilavuus – reunaan asti | 278 ml |
| Tulostettava | Kyllä |
| Valmistusmaa | Saksa |
| Väri | Kirkas |
| Valmistaja | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
250 ml herkkupulloa on ominaista suuri aukko. Tämä tyylikäs pullo on muun muassa sopiva kastikkeille, ketsupille, mehuille, siirappille.
| Halkaisija - ulkopuolella | 56,7 mm |
|---|---|
| Korkeus | 170,8 mm |
| Materiaali | Kirkas lasi |
| Muoto- perusalue | Pyöreä |
| Paino | 182 , 187 g |
| Tilavuus | 250 ml |
| Tilavuus – reunaan asti | 278 ml |
| Tulostettava | Kyllä |
| Valmistusmaa | Saksa |
| Väri | Kirkas |
| Valmistaja | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
*Alennusprosentti tarkoittaa säästöä yksikköhintaan verrattuna.
Tärkeää: Jos kannet ovat valittavissa, ne on valittava erikseen. Varmista, että ne on lisätty ostoskoriin.























