Pullot ja purkit 500 ml lasipullo 'Hella', suuaukko: GPI 28
Artikkelin numero : 100034590
500 ml lasipullo 'Hella', suuaukko: GPI 28
Onnistuneesti lisätty muistikirjaan
Asetuksesi

Määrä Hinta per kappale Säästöt*
1
2,27 €
20
2,20 €
3%
50
2,11 €
7%
100
2,07 €
8%
250
1,65 €
27%
500
1,58 €
30%
1.000
1,52 €
33%
1.820
1,30 €
42%
Ei valintaa
Yksikköhinta: 2,27 € 2,27 €
Sinun säästösi*: %
Välittömästi saatavilla. Valmiina lähetettäväksi: 1–2 päivässä
Tyylikkään muotoilunsa ansiosta 500 ml: n lasipullo 'Hella' on täydellinen likööreille, väkeville alkoholijuomille, mehuille ja muille juomille, jotka on esitettävä tyylikkäästi. Se on kylmänkestävä ja astianpesukoneen kestävä. Pullo on yhteensopiva GPI-korkin kanssa (GPI 28).
| Halkaisija - ulkopuolella | 82,9 mm |
|---|---|
| Korkeus | 159 mm |
| Materiaali | Kirkas lasi |
| Muoto- perusalue | Pyöreä |
| Paino | 400 , 407 g |
| Tilavuus | 500 ml |
| Tilavuus – reunaan asti | 516 ml |
| Tulostettava | Kyllä |
| Valmistusmaa | Italia |
| Väri | Kirkas |
| Valmistaja | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
Tyylikkään muotoilunsa ansiosta 500 ml: n lasipullo 'Hella' on täydellinen likööreille, väkeville alkoholijuomille, mehuille ja muille juomille, jotka on esitettävä tyylikkäästi. Se on kylmänkestävä ja astianpesukoneen kestävä. Pullo on yhteensopiva GPI-korkin kanssa (GPI 28).
| Halkaisija - ulkopuolella | 82,9 mm |
|---|---|
| Korkeus | 159 mm |
| Materiaali | Kirkas lasi |
| Muoto- perusalue | Pyöreä |
| Paino | 400 , 407 g |
| Tilavuus | 500 ml |
| Tilavuus – reunaan asti | 516 ml |
| Tulostettava | Kyllä |
| Valmistusmaa | Italia |
| Väri | Kirkas |
| Valmistaja | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
*Alennusprosentti tarkoittaa säästöä yksikköhintaan verrattuna.
Tärkeää: Jos kannet ovat valittavissa, ne on valittava erikseen. Varmista, että ne on lisätty ostoskoriin.























