Estal 500 ml Wildly Crafted lasipullo 'Bobber Jr', ruskea, suuaukko: korkki
Artikkelin numero : 100039620
500 ml Wildly Crafted lasipullo 'Bobber Jr', ruskea, suuaukko: korkki
Onnistuneesti lisätty muistikirjaan
Asetuksesi

Määrä Hinta per kappale Säästöt*
1
1,94 €
21
1,87 €
3%
63
1,82 €
6%
105
1,78 €
8%
252
1,45 €
25%
609
1,41 €
27%
1.197
1,35 €
30%
2.376
1,16 €
40%
Ei valintaa
Yksikköhinta: 1,94 € 1,94 €
Sinun säästösi*: %
Välittömästi saatavilla. Valmiina lähetettäväksi: 1–2 päivässä
500 ml 'Bobber Jr' lasipullo erottuu villillä käsityömaisella ulkonäöllään ja luonnollisella korkkikorkillaan. Sen lämpimän ruskea sävy tekee siitä täydellisen väkeville alkoholijuomille, likööreille ja muille hienoille juomille. Valmistettu 100% kierrätetystä lasista, se on sekä tyylikäs että kestävä.
| Halkaisija - ulkopuolella | 68 mm |
|---|---|
| Korkeus | 215 mm |
| Materiaali | Dark Wild Glass |
| Muoto- perusalue | Pyöreä |
| Paino | 360 g |
| Tilavuus | 500 ml |
| Tilavuus – reunaan asti | 525 ml |
| Tulostettava | Ei |
| Valmistusmaa | EU |
| Väri | Ruskea |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
500 ml 'Bobber Jr' lasipullo erottuu villillä käsityömaisella ulkonäöllään ja luonnollisella korkkikorkillaan. Sen lämpimän ruskea sävy tekee siitä täydellisen väkeville alkoholijuomille, likööreille ja muille hienoille juomille. Valmistettu 100% kierrätetystä lasista, se on sekä tyylikäs että kestävä.
| Halkaisija - ulkopuolella | 68 mm |
|---|---|
| Korkeus | 215 mm |
| Materiaali | Dark Wild Glass |
| Muoto- perusalue | Pyöreä |
| Paino | 360 g |
| Tilavuus | 500 ml |
| Tilavuus – reunaan asti | 525 ml |
| Tulostettava | Ei |
| Valmistusmaa | EU |
| Väri | Ruskea |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
*Alennusprosentti tarkoittaa säästöä yksikköhintaan verrattuna.
Tärkeää: Kannet on tilattava erikseen. Varmista, että ne on lisätty ostoskoriisi.






