Estal 700 ml Wildly Crafted lasipullo 'Natural', ruskea, suuaukko: korkki
Artikkelin numero : 100039640
700 ml Wildly Crafted lasipullo 'Natural', ruskea, suuaukko: korkki
Onnistuneesti lisätty muistikirjaan
Asetuksesi

Määrä Hinta per kappale Säästöt*
1
3,40 €
30
3,30 €
2%
60
3,19 €
6%
105
3,12 €
8%
255
2,56 €
24%
615
2,46 €
27%
1.230
2,38 €
30%
1.827
2,04 €
40%
Ei valintaa
Yksikköhinta: 3,40 € 3,40 €
Sinun säästösi*: %
Välittömästi saatavilla. Valmiina lähetettäväksi: 1–2 päivässä
700 ml 'Natural' lasipullo yhdistää yksinkertaisen eleganssin ja kestävyyden. Sen minimalistinen muotoilu ja korkkikorkki tarjoavat korkealaatuisen esillepanon hienoille viineille, likööreille tai mehuille. Valmistettu 100 % kierrätyslasista.
| Halkaisija - ulkopuolella | 79 mm |
|---|---|
| Korkeus | 232 mm |
| Materiaali | Dark Wild Glass |
| Muoto- perusalue | Pyöreä |
| Paino | 500 g |
| Tilavuus | 700 ml |
| Tilavuus – reunaan asti | 725 ml |
| Tulostettava | Ei |
| Valmistusmaa | EU |
| Väri | Ruskea |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
700 ml 'Natural' lasipullo yhdistää yksinkertaisen eleganssin ja kestävyyden. Sen minimalistinen muotoilu ja korkkikorkki tarjoavat korkealaatuisen esillepanon hienoille viineille, likööreille tai mehuille. Valmistettu 100 % kierrätyslasista.
| Halkaisija - ulkopuolella | 79 mm |
|---|---|
| Korkeus | 232 mm |
| Materiaali | Dark Wild Glass |
| Muoto- perusalue | Pyöreä |
| Paino | 500 g |
| Tilavuus | 700 ml |
| Tilavuus – reunaan asti | 725 ml |
| Tulostettava | Ei |
| Valmistusmaa | EU |
| Väri | Ruskea |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
*Alennusprosentti tarkoittaa säästöä yksikköhintaan verrattuna.
Tärkeää: Kannet on tilattava erikseen. Varmista, että ne on lisätty ostoskoriisi.





