Pullot ja purkit Kangaspaperi ruudullinen 12x12, neliö, tekstiili, pinkki, suuaukko: TO38-TO53
Artikkelin numero : 100025700
Kangaspaperi ruudullinen 12x12, neliö, tekstiili, pinkki, suuaukko: TO38-TO53
Onnistuneesti lisätty muistikirjaan
Asetuksesi

Määrä Hinta per kappale Säästöt*
1
0,77 €
20
0,74 €
3%
50
0,71 €
7%
100
0,69 €
10%
200
0,57 €
25%
500
0,56 €
27%
1.000
0,54 €
29%
Ei valintaa
Yksikköhinta: 0,77 € 0,77 €
Sinun säästösi*: %
Välittömästi saatavilla. Valmiina lähetettäväksi: 1–2 päivässä
Kangasokit 'vaaleanpunainen sininen' on kaunis sisustus hillojen lasille. Toimitus sisältää jo oikean, luonnollisen värisen tekstiilisilmukan. Soveltuu lasille, joissa sulkemiset ovat 43, to53, to58.
| Korkeus | 0,1 mm |
|---|---|
| Leveys | 120 mm |
| Materiaali | Puuvilla (100 %) |
| Muoto- perusalue | Neliönmuotoinen |
| Paino | 1 g |
| Valmistusmaa | Saksa |
| Väri | Vaaleanpunainen |
| Valmistaja | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
Kangasokit 'vaaleanpunainen sininen' on kaunis sisustus hillojen lasille. Toimitus sisältää jo oikean, luonnollisen värisen tekstiilisilmukan. Soveltuu lasille, joissa sulkemiset ovat 43, to53, to58.
| Korkeus | 0,1 mm |
|---|---|
| Leveys | 120 mm |
| Materiaali | Puuvilla (100 %) |
| Muoto- perusalue | Neliönmuotoinen |
| Paino | 1 g |
| Valmistusmaa | Saksa |
| Väri | Vaaleanpunainen |
| Valmistaja | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
*Alennusprosentti tarkoittaa säästöä yksikköhintaan verrattuna.
Tärkeää: Kannet on tilattava erikseen. Varmista, että ne on lisätty ostoskoriisi.





















