Pullot ja purkit Ripustettavat etiketti saappaille, punainen
Artikkelin numero : 100022160
Ripustettavat etiketti saappaille, punainen
Onnistuneesti lisätty muistikirjaan
Asetuksesi

Määrä Hinta per kappale Säästöt*
1
0,53 €
10
0,49 €
7%
20
0,48 €
9%
50
0,47 €
11%
100
0,38 €
28%
200
0,37 €
30%
Ei valintaa
Punaiset perävaunukortit 'Christmas Boots' soveltuu merkintöihin. Ihanteellinen pullojen, lasien ja lahjojen sisustamiseen.
| Korkeus | 65 mm |
|---|---|
| Leveys | 50 mm |
| Materiaali | Pahvi |
| Muoto- perusalue | Saapas |
| Paino | 1 g |
| Valmistusmaa | Saksa |
| Väri | Punainen |
| Valmistaja | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
Punaiset perävaunukortit 'Christmas Boots' soveltuu merkintöihin. Ihanteellinen pullojen, lasien ja lahjojen sisustamiseen.
| Korkeus | 65 mm |
|---|---|
| Leveys | 50 mm |
| Materiaali | Pahvi |
| Muoto- perusalue | Saapas |
| Paino | 1 g |
| Valmistusmaa | Saksa |
| Väri | Punainen |
| Valmistaja | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
*Alennusprosentti tarkoittaa säästöä yksikköhintaan verrattuna.
Tärkeää: Jos kannet ovat valittavissa, ne on valittava erikseen. Varmista, että ne on lisätty ostoskoriin.




















