Westmark Jet-pour-kaatonokka, PE-muovia, musta
Artikkelin numero : 100018490
Jet-pour-kaatonokka, PE-muovia, musta
Onnistuneesti lisätty muistikirjaan
Asetuksesi

Määrä Hinta per kappale Säästöt*
1
1,42 €
20
1,38 €
2%
50
1,34 €
5%
100
1,30 €
8%
150
1,08 €
23%
200
1,03 €
27%
250
1,00 €
29%
500
0,85 €
40%
Ei valintaa
Yksikköhinta: 1,42 € 1,42 €
Sinun säästösi*: %
Välittömästi saatavilla. Valmiina lähetettäväksi: 1–2 päivässä
Musta pullojen kaataja 'Pour' pehmeästä muovista, joka on tarkoitettu liköörien ja väkevien alkoholijuomien annosteluun.
Sopii pullojen suille, joiden halkaisija on 17,5 - 20,5 mm.
| Halkaisija - ulkopuolella | 31 mm |
|---|---|
| Korkeus | 65 mm |
| Materiaali | PE |
| Muoto- perusalue | Pyöreä |
| Paino | 9 g |
| Valmistusmaa | Saksa |
| Väri | Musta |
| Valmistaja | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
Musta pullojen kaataja 'Pour' pehmeästä muovista, joka on tarkoitettu liköörien ja väkevien alkoholijuomien annosteluun.
Sopii pullojen suille, joiden halkaisija on 17,5 - 20,5 mm.
| Halkaisija - ulkopuolella | 31 mm |
|---|---|
| Korkeus | 65 mm |
| Materiaali | PE |
| Muoto- perusalue | Pyöreä |
| Paino | 9 g |
| Valmistusmaa | Saksa |
| Väri | Musta |
| Valmistaja | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
*Alennusprosentti tarkoittaa säästöä yksikköhintaan verrattuna.
Tärkeää: Kannet on tilattava erikseen. Varmista, että ne on lisätty ostoskoriisi.













