Estal 700 ml lasipullo 'Pilot', suuaukko: korkki
Artikkelin numero : 100039660
700 ml lasipullo 'Pilot', suuaukko: korkki
Onnistuneesti lisätty muistikirjaan
Asetuksesi

Määrä Hinta per kappale Säästöt*
1
4,23 €
30
4,09 €
3%
60
3,98 €
5%
105
3,88 €
8%
255
3,17 €
25%
525
3,06 €
27%
1.050
2,95 €
30%
1.575
2,55 €
39%
Ei valintaa
Yksikköhinta: 4,23 € 4,23 €
Sinun säästösi*: %
Välittömästi saatavilla. Valmiina lähetettäväksi: 1–2 päivässä
Yksinkertainen ja tyylikäs 'Pilot' pullo, jonka tilavuus on 700 ml ja korkki sulkee sen, on täydellinen erilaisille korkealaatuisille juomille, kuten viskille ja likööreille. Valmistettu 100 % kierrätetystä lasista, se yhdistää toiminnallisuuden ympäristötietoisuuteen.
| Halkaisija - ulkopuolella | 75 mm |
|---|---|
| Korkeus | 245 mm |
| Materiaali | Flint Wild Glass |
| Muoto- perusalue | Pyöreä |
| Paino | 600 g |
| Tilavuus | 700 ml |
| Tilavuus – reunaan asti | 731 ml |
| Tulostettava | Ei |
| Valmistusmaa | EU |
| Väri | Vihreä |
| Valmistaja | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
Yksinkertainen ja tyylikäs 'Pilot' pullo, jonka tilavuus on 700 ml ja korkki sulkee sen, on täydellinen erilaisille korkealaatuisille juomille, kuten viskille ja likööreille. Valmistettu 100 % kierrätetystä lasista, se yhdistää toiminnallisuuden ympäristötietoisuuteen.
| Halkaisija - ulkopuolella | 75 mm |
|---|---|
| Korkeus | 245 mm |
| Materiaali | Flint Wild Glass |
| Muoto- perusalue | Pyöreä |
| Paino | 600 g |
| Tilavuus | 700 ml |
| Tilavuus – reunaan asti | 731 ml |
| Tulostettava | Ei |
| Valmistusmaa | EU |
| Väri | Vihreä |
| Valmistaja | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Kirjaudu sisään
Arvosteluja ei löytynyt. Ole ensimmäinen, joka jakaa näkemyksensä.
*Alennusprosentti tarkoittaa säästöä yksikköhintaan verrattuna.
Tärkeää: Kannet on tilattava erikseen. Varmista, että ne on lisätty ostoskoriisi.
















































